Jesienne aranżacje w Twoim domu: Zainspiruj się!Niezależnie od tego, czy odświeżasz kolor farby, czy dodajesz nową słuchawkę prysznicową, te łatwe uaktualnienia są świetnym sposobem na odświeżenie domu i zaoszczędzenie pieniędzy w dłuższej perspektywie. Niezależnie od tego, czy zatrudnisz kogoś do wykonania części pracy, czy zrobisz to sam, te pomysły na ulepszenie domu są łatwe do wykonania i będą miały duży wpływ na Twój dom.

Przemaluj swoje ściany

Jeśli twoje ściany są w dobrym stanie, przemalowanie ich może być szybkim, tanim projektem dekoracyjnym, który nada twojemu domowi nowy, świeży wygląd. Nawet jeśli wynajmujesz, jest to świetny sposób, aby spruce up miejsce i pokazać trochę osobowości. Świeża warstwa farby może również pomóc rozjaśnić pokój i sprawić, że poczuje się bardziej przestronny. Jeśli twoje ściany są w przyzwoitej formie, możesz nawet eksperymentować z różnymi kolorami. Pomaluj je na odważny odcień lub przejdź do neutralnego odcienia, który będzie działał w każdym pomieszczeniu. Możesz zacząć od kilku galonów farby z ulubionego sklepu. Jeśli wynajmujesz, będziesz chciał się upewnić, że Twój właściciel najpierw zatwierdzi Twoje wybory kolorystyczne.

Wyjątkowe ozdobne pojemniki do przechowywania

Dodanie miejsca do przechowywania w kuchni i łazienkach może sprawić, że dom będzie bardziej wydajny i czysty. Przechowuj swoje przybory do czyszczenia pod zlewem lub w szafce obok zlewu kuchennego, aby uporządkować swój bałagan i utrzymać swoje przybory do czyszczenia poza zasięgiem wzroku. Możesz również dodać półki lub szafki, aby stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania. Będziesz chciał zmierzyć swoją kuchnię i łazienki, aby określić, gdzie umieścić swoje przedmioty do przechowywania. Jest to łatwy projekt, który możesz wykonać samodzielnie lub zatrudnić kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Jeśli masz budżet, sprawdź sekcje sprzedaży i odprawy swoich ulubionych sklepów z artykułami gospodarstwa domowego. Ty możesz znajdować wielkie oferty na rzeczach jak kuchenni gabinety, łazienkowe próżności, i innych składowych rzeczy które robią twój domowi spojrzenie więcej organizujący.